Постійний догляд за інвалідом 1 групи

Домога адвоката

Усна консультація
з сімейного права
500 грн

Усна консультація
з аналізом сімейних документів
800 грн

Письмова консультація юриста від 1000 грн

(юридичний висновок у сімейній справі)

Надаємо детальне письмове пояснення вашої ситуації, рекомендації щодо подальших дій та правову оцінку з посиланням на норми законодавства.

Сімейний адвокат


Veritas Legal Group.

Зателефонувати

Сімейний адвокат


Veritas Legal Group.

Зателефонувати

Перелік послуг

Вартість

Підготовка позовної заяви про розірвання шлюбу
4 000 грн
Підготовка заяви про поділ спільного майна подружжя
від 6 000 грн
Супровід у суді щодо розлучення та поділу майна
від 2500 грн
Підготовка позовної заяви про стягнення аліментів
3000 грн
Супровід у суді у справах про аліменти
від 2500 грн
Визначення місця проживання дитини
5000 грн
Позбавлення або відновлення батьківських прав
індивідуальна вартість
Оскарження рішень суду у сімейних справах
від 3000 грн

Як відбувається співпраця з нашим адвокатом?

Звернення та оплата консультації

Ви телефонуєте, залишаєте заявку на сайті або пишете нам у месенджері. Ми уточнюємо ваше питання та погоджуємо формат консультації. Ви оплачуєте консультацію, після чого юрист приступає до роботи.

Консультація юриста

Юрист аналізує вашу ситуацію, роз’яснює ваші права, можливі варіанти вирішення проблеми, а також надає рекомендації щодо подальших дій. Якщо потрібно, проводить правовий аналіз документів.

Підготовка документів

Якщо ситуація потребує складання позовної заяви, скарги, договору або інших документів, ми готуємо їх відповідно до законодавства та з урахуванням ваших інтересів.

Юридичний супровід та представництво

За необхідності адвокат представляє ваші інтереси у суді, державних органах або перед іншими учасниками процесу, забезпечуючи повний юридичний супровід.

Результат та подальша підтримка

Після вирішення питання ви отримуєте рекомендації щодо подальших дій. У разі потреби юрист продовжує супровід або надає додаткові консультації.

Постійний догляд за інвалідом 1 групи

Хто має право здійснювати догляд?

   Особи із числа членів своєї сім’ї, які спільно з нею проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки (чоловік, дружина, діти віком до 18 років, а також діти, які навчаються за денною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти (в тому числі у період між завершенням навчання в одному із зазначених закладів освіти і вступом до іншого закладу або в період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем і продовженням навчання за іншим за умови, що такий період не перевищує чотирьох місяців) до досягнення 23 років і не мають власних сімей; жінка та чоловік, які не перебувають у шлюбі, але проживають однією сім’єю).

Догляд здійснюється за:

  • особами з інвалідністю I групи ( крім тих, хто потребує допомоги внаслідок психічного розладу);
  • дітьми з інвалідністю;
  • громадянами похилого віку з когнітивними порушеннями;
  • невиліковно хворими, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися;
  • дітьми, яким не встановлено інвалідність, але які є хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дітьми, які отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги.

Які документи підтверджують потребу в догляді?

  1. Для громадян похилого віку внаслідок когнітивних порушень – висновок лікарської комісії медичного закладу щодо потреби в догляді громадян похилого віку внаслідок когнітивних порушень за формою, затвердженою МОЗ;
  2. Для осіб з інвалідністю – копія довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією;
  3. Для невиліковно хворих осіб, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися, – висновок лікарської комісії медичного закладу щодо потреби в догляді за формою, затвердженою МОЗ;
  4. Для дитини з тяжким перинатальним ураженням нервової системи, тяжкою вродженою вадою розвитку, рідкісним орфанним захворюванням, онкологічним, онкогематологічним захворюванням, дитячим церебральним паралічем, тяжким психічним розладом, цукровим діабетом I типу (інсулінозалежний), гострим або хронічним захворюванням нирок IV ступеня, про те, що дитина отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги – довідка про захворювання, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу в порядку та за формою, встановленими МОЗ.

Додаткові документи :

  • паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу (посвідка на постійне проживання/посвідчення біженця/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, для іноземця та особи без громадянства);
  • заява про згоду надавати соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі;
  • заява про згоду отримувати соціальні послуги;
  • копії свідоцтва про народження дитини (у разі надання дитині соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі);
  • декларації про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї) за формою, затвердженою Мінсоцполітики.У декларації також зазначається інформація про склад сім’ї фізичної особи, яка надає соціальні послуги.

   Організація постійного догляду за інвалідом 1 групи – це складний процес, який вимагає знання законодавства та досвіду. Юридична компанія "Верітас Легал Груп" готова надати вам кваліфіковану юридичну допомогу у вирішенні всіх питань, пов'язаних з оформленням догляду, отриманням соціальних виплат та захистом ваших прав. Наші юристи мають багаторічний досвід у цій сфері та допоможуть вам уникнути помилок та захистити свої інтереси. Звертайтесь до нас за консультацією.